Wszyscy Państwo, wybierając najbardziej interesującą ofertę pobytu, niewątpliwie zwracają szczególną uwagę zarówno na standard, poziom świadczonych usług jak i na możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu przeznaczonego na wypoczynek. Pobyt w Ośrodku Sportowo-Tenisowym w Żabnie z pewnością zaspokoi Państwa wymagania, czemu sprzyjają zarówno warunki w obiekcie, jak i praktycznie nieograniczone możliwości zagospodarowania czasu wolnego.
    Od wielu lat swej działalności specjalizujemy się w organizowaniu obozów tenisowych (w każdej kategorii wiekowej).     Istnieje możliwość organizowania obozów sportowych z własnymi trenerami i opiekunami. Oferujemy również zajęcia dla dzieci pozostawionych indywidualnie na terenie ośrodka, zapewniając im wówczas całodobową opiekę wychowawczą i szkolenia sportowe, a także wczasy na sportowo dla całych rodzin. Odpowiednia do tych celów baza stwarza bardzo dobre warunki treningu. Organizujemy także zgrupowania wędkarskie, przy ośrodku znajduje się obfite w ryby jezioro Mogileńskie, co stwarza znakomite warunki dla zapalonych wędkarzy. Udostępniamy sprzęt wodny, pomosty do wędkowania i doskonalenie swoich umiejętnosci pływackich.
Dysponujemy:
- Kortami tenisowymi ceglanymi odkrytymi (4 korty),
- Halą tenisową o nawierzchni ceglanej (1 kort),
- Ścianą do odbijania piłek,
- Basenem kąpielowym,
- Boiskami sportowymi do gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka, unihok),
- Profesjonalnym boiskiem do piłki siatkowej plażowej,
- Siłownią,
- Stołami do gry w tenisa stołowego,
- Stajnią z jednym koniem,
- Polem namiotowym,
- Kominkiem z rożnem.
    Dodatkową atrakcją są wycieczki krajoznawczo-turystyczne m.in. zwiedzanie Biskupina, Gniezna, Kruszwicy, Wenecji, Lednogóry, (początek państwa polskiego), ruin Zamku w Wenecji i Muzeum Kolejki Wąskotorowej.
    O atrakcyjności ośrodka decyduje wiele czynników. Do najważniejszych należą jego kameralny charakter i piękne położenie. Uroku dodaje mu bogata, pięknie utrzymana roślinność oraz niewielki staw rybny. Wieczorami serwujemy potrawy z grila, można miło spędzić czas w kameralnym gronie. Jest to wymarzone miejsce na odetchnięcia od zgiełku miasta i czynny wypoczynek dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty.
    Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obozami tenisowymi organizowanymi w naszym ośrodku, to gorąco zapraszamy do zapoznania się z wszelkimi informacjami na stronie www.tennisplay.pl - znajdziecie tam Państwo ofertę obozów na rok 2009.